Bércové vředy - léčba

Bércový vřed je závažným onemocněním žil dolních končetin, velmi často komplikací neléčených křečových žil (varixů). Vřed je charakterizován ztrátou kožního krytu a hlubokou chronickou ránou. V jeho okolí zpravidla probíhá zánětlivý proces. Vzniká ztrátou a odumíráním kožní tkáně na dolních končetinách, většinou na kotnících, ale může se objevit i na nártu a prstech. S tímto typem onemocnění se setkáváme velmi často zvláště u žen, které jsou náchylnější k jeho vzniku, s věkem se jeho počty zvyšují. Způsobuje velmi nepříjemné zdravotní komplikace a také sociální a psychické obtíže. Léčba patří do rukou kožních lékařů a chirurgů. Naše pracoviště disponuje specialisty z obou oborů, kteří jsou schopni v rámci vzájemné spolupráce přistupovat k léčbě tohoto úporného onemocnění komplexně a účinně s využitím nejmodernějších postupů a léčebných přípravků.

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing