Bolesti břicha

Naše privátní klinika jednodenní chirurgie provádí nejen operační zákroky, ale provozuje i rozsáhlou ambulantní praxi v obecné chirurgii. Do její náplně patří především odborné posouzení bolestí břicha k vyloučení náhlé příhody břišní. Chirurgie jako obor je rozhodujícím článkem v posuzování závažnosti pohmatových nálezů na břiše a rozhoduje o nutnosti neodkladné hospitalizace s následným urgentním operačním řešením; v opačné případě zajistíme komplexní ambulantní dovyšetření a případnou léčbu.

Velmi častým problémem u dětí jsou stále dokola opakující se bolesti břicha bez jasné příčiny. Naše klinika nabízí vyšetření těchto dětí specialistou v oboru dětské chirurgie. Další podrobnosti naleznete v odkazu jednodenní chirurgie – slepé střevo.

U dospělých se velmi často setkáváme s bolestmi břicha, jejichž příčinou jsou onemocnění žlučníku, vředová choroba žaludku a dvanáctníku, ale i onemocněním ledvin a močových cestu. U žen je častou příčinou bolestí břicha gynekologické onemocnění. Všechny uvedené případy posoudí náš odborný chirurg, navrhne další postup léčby a případně zajistí i další vyšetření u specialisty příslušného oboru (urologie, gynekologie, apod.)

Veškerou péči hradí zdravotní pojišťovny.

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing