Dětská chirurgie

Jste v sekci dětská chirurgie

Ambulantní operace dětí

U dětských pacientů je nutno dbát u bolestivých zákroků na odstranění stresujících situací. Důvodem je to, aby příští ošetření u jakéhokoliv lékaře proběhlo při dostatečné spolupráci dítěte ...

Operace pupeční kýly

V rámci jednodenní chirurgie lze u dětí odstranit kýlu pupeční tříselnou. V obou případech se téměř vždy jedná o vrozenou vadu. U dětí většinou tyto vrozené kýly samovolně mizí do 3 let věku.

Odstranění bradavic

Odstranění některých kožních chorob jako jsou virové bradavice a infekční moluska vyžadují bolestivý zákrok, který je možno provést na základě doporučení kožního nebo dětského lékaře na našem pracovišti bezbolestně v narkóze.

Ošetření zubů v narkóze

Protože u některých dětí existuje panický strach ze zubaře, pro který nelze dítě ošetřit, provádí naše pracoviště ve spolupráci se zubními lékaři nebolestivá ošetření chrupu u dětí v krátkodobé narkóze.

Nesestouplé varle

Jedná se o relativně častou vrozenou vadu, kdy u malých chlapců chybí jedno nebo obě varlata v šourku. Na základě doporučení dětského ...

Ostatní operace

Fimóza – zúžení předkožky, zarostlé nehty, varikokéla – křečové žíly šourku, chronický zánět slepého střeva.

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing