Jednodenní chirurgie

Jste v sekci jednodenní chirurgie

Laparoskopická operace

V poslední době pacienty nejvíce zajímá, lze-li jejich operaci provést LAPAROSKOPICKY, protože slyšeli, že je tato metoda šetrná a rychlá a že se jde po tomto typu operace brzy domů a také je pooperační hojení rychlejší.

Operace žlučníku

K podezření na onemocnění žlučníku vedou projevy jako tlakové bolesti v pravém podžebří po dietní chybě, někdy záchvatovité a křečovité tzv. koliky. Mohou to být ale jen pocity nadýmání, zhoršeného trávení apod.

Kýla

Kýly dělíme na vrozené a získané. Vrozené kýly jsou ty, které se objeví hned po narození nebo v průběhu dětství. Jen výjimečně se můžeme setkat u dětí se získanou kýlou.

Slepé střevo

Apendix je malý červovitý výběžek, který ústí v tlustém střevě. Nejčastěji je uložen v pravém podbřišku. Apendix (nesprávně slepé střevo) nemá pro trávicí činnost prakticky význam, ale ...

Rakovina prsu

Onemocnění prsu se dle charakteru dělí na zánětlivá onemocnění, nezhoubné nádory a zhoubné nádory. Nejčastějším příznakem všech onemocnění prsu je hmatná bulka.

Ostatní operace

V rámci jednodenní chirurgie provádíme i další operační zákroky, které se řadí k výkonům z příbuzných operačních oborů, jako je gynekologie a urologie.

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing