Ambulance bolesti

Jste v sekci kožní ordinace

O ambulanci bolesti

Ambulance bolesti je určena pro klienty, jejichž onemocnění je nevyhnutelně provázeno bolestmi a jejichž příčinu nelze odstranit, protože nelze odstranit jejich onemocnění. Bolest se tedy stává hlavním a limitujícím projevem nemoci. Tedy například i amputace, bolest hlavy, ale i bolesti zad např. u onemocnění plotének nebo i u nádorových onemocnění.

Bolesti zad

Bolesti zad je nejčastější příčina návštěvy ambulance, druhý nejčastější chorobný stav po nemocech z nachlazení.

Bolest při nádorovém onemocnění

Bolest při nádorovém onemocnění je jeden z nejčastějších příznaků provázejících nádorové onemocnění, má největší podíl na strachu z tohoto onemocnění. Příčinou je nejčastěji vlastní nádor, méně často jde o následek předchozí léčby po ozařování či chemoterapii.

Bolest kloubů při artróze

Artróza (osteoartroza) je bolestivé onemocnění kloubů, které velmi často postihuje lidi zhruba od 50-ti let věku. Statistiky hovoří až o 80%, s věkem nárůst onemocnění ještě stoupá.  Artrózou jsou postiženy nejčastěji velké klouby, páteř a některé malé klouby rukou. Bolest kloubů při zvýšené zátěži či pohybu je pro artrózu typická. Je to jeden z prvních příznaků. Se zhoršením artrózy se zvyšuje i bolestivost.

Neuropatická bolest

Bolest při postižení nervové soustavy – tzv. neuropatická bolest  (po poranění nervů, chemoterapie, radioterapie, při cukrovce, po amputaci, pásovém oparu, při borelioze a různých neurologických onemocněních). Je pociťována jako vystřelující, bodavá, palčivá, žhavá, mravenčivá. Může se rozvinout hned

Ostatní

V rámci kožní ordinace jsou prováděny zákroky spojené s odstraňováním kožních bradavic. Jedná se o léčbu spojenou s jejím hlubokým zmrazením nebo naopak s vypalováním elektrokauterem.

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing