Obecná chirurgie

Jste v sekci obecná chirurgie

Bolesti břicha

Naše privátní klinika jednodenní chirurgie provádí nejen operační zákroky, ale provozuje i rozsáhlou ambulantní praxi v obecné chirurgii. Do její náplně patří především odborné posouzení bolestí ...

Úrazová ošetření

Naše privátní klinika jednodenní chirurgie provádí nejen operační zákroky, ale provozuji i rozsáhlou ambulantní praxi v obecné chirurgii. Do její náplně patří zejména úrazová chirurgie.

Korekce jizev laserem

Výkonem lze upravit kosmeticky nežádoucí jizvy pooperační i poúrazové podle rozsahu, charakteru a doby trvání. Výkon je vhodný zejména k dosažení dobrého kosmetického efektu u čerstvých jizev (do 6 měsíců).

Hemoroidy – operace

Hemoroidy jsou jedny z nejčastějších chirurgických onemocnění, kterými trpí prakticky 70% populace. Nejčastější příčinou vzniku hemoroidů je zvyšování nitrobřišního tlaku.

Stomická poradna

Poradna poskytuje ošetření klientům:

  • S vývodem tlustého střeva -  kolostomiím
  •  S vývodem tenkého střeva - ileostomiím
  •  S vývodem močovodů - urostomikům

Ostatní operace

Odstranění pih a znamének, odstraňování rozšířených žilek v obličeji - rozšířené pavoučkovité žilky v obličeji se odstraňují především z kosmetických důvodů...

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing