Operace křečových žil laserem

Metodou volby oproti klasické operaci jsou endovaskulární operace křečových žil, které jsou naprostou novinkou mezi operačními metodami při jejich odstraňování. Jedná se o minimálně invazivní způsob léčby varixů (křečových žil). Do křečové žíly se z vpichu zavádí optické vlákno laseru nebo elektrické vlákno radiofrekvenčního generátoru. Celá poškozená žíla se postupně při vytahování vlákna zataví. Zákrok je velmi šetrný. V dnešní době patří mezi nejvíce žádané zákroky, co se týče šetrnosti a kosmetického výsledku. Po tomto zákroku zůstanou jen sotva patrné jizvičky. Minimalizuje se doba hojení a rekonvalescence. Obě metody jsou srovnatelné z hlediska fyzikálního principu i výsledného efektu léčby. Tyto metody však nejsou hrazeny ze zdravotního pojištění. Vzhledem k nižší ceně zákroku a lepším dlouhodobým výsledkům preferuje naše klinika metodu radiofrekvenční ablace křečových žil.

Podrobněji viz sekce: Operace křečových žil

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing