Ambulantní operace dětí

Synovi je 2,5 let, je objednaný v Brně na ambulantní

operaci tříselné kýly

, bylo mi doporučeno synovi 6 hodin před zákrokem nedávat jídlo a pití. Pokud jde o jídlo, je to poměrně snadno proveditelné. O dost větší problém je pití. Syn poměrně hodně a rád pije, obzvláště ráno (čas operace je 9:30), takže mám pro někoho možná banální starost - jestli mu opravdu nesmím dát po probuzení tj. cca v 6:00 hodin napít ani hořkého čaje? moc děkuji za odpověď Lenka Macková

Odpověď

Zúžená předkožka u chlapečka

08.06.2012 Jaroslava Vašinová |

Dobrý den. Prosím pěkně o radu, mám 3letého chlapečka, který mám zúženou předkožku. Ikdyž jsme od narození zkoušeli přetahovat, tak šla jen tak špička, dál jsme to silou zkoušet nechtěli. U naší dětské doktorky si na něj nenechá ani sáhnout, pouze při koupání to vždy jen zkusíme. Nevíte, měli bychom to řešit, nebo lze ještě počkat do nějakého věku, kdy to jde např. lépe dítěti vysvětlit? A jak to chodí u vás, když nejsme vašimi pacienty? Moc děkuji. S pozdravem JV.

Odpověď

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

 


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing