Hemeroidy – operace

Hemoroidy

17.06.2015 Anonym |

 Dobrý den,


Prosím chtěla bych vědět jaký je rozdíl v léčbě přístrojem Hemeron a léčba laserem?
Odpověď

Hemeroidy

10.06.2015 Anonym |

 Dobrý den,

mám na konečníku kožní výrůstky  dají se u Vás operovat? Jestli ano zajímá mne jak operace probíhá a jaký je pooperační stav (délka neschopnosti, bolesti při vyprazdňování, omezení ve sportu,...). Jaká je délka pro objednání a zda je nutná hospitalizace . Také mám hemeroidy, snad II. stupně a nevím zda je nutné je odstranit.Nyní jsem byla na kolonoskopii s normálním nálezem a hemeroidy jsou malé a klidné.
Odpověď

hemeroidy

04.08.2013 MARIE KOLOMÁ |
Dobrý den. Mám dotaz ohledně hemeroidů. Já se s nimi potýkám 13 let od porodu - mám i hemeroidy zevní - nejspíše mě čeká operace. Chci se zeptat - problémy s hemeroidy mají nejspíše i mí synové ( 17 a 12 let) - svědění končníku, bolest, starší syn má diagnostikovánu na konečníku chronickou ragádu, která mu mokvá, nepatrně ragáda krvácí při stolici.. Nejsou tyto problémy u dětí předčasné? Děti mají obavu ( ale i já ) z vyšetření - já s tímto problémem navštěvuji pouze svoji praktickou lékařku - musí v každém případě vyšetření obnášet také vyšetření na kolonoskopii? Z tohoto máme právě já i děti obavu...Vím ale, že u dětí bych tento problém řešit měla co nejdříve.Ještě prosím za sdělení, jakým způsobem probíhá operace hemeroidů - myslím v mém případě, když jsou již zevní, cca vel. třešně.Děkuji Vám za odpověď.
Odpověď

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

 


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing