Obecná chirurgie

Vyšetření znamének

17.06.2015 Anonym |

 Dobrý den,

chtěl bych se objednat na vyšetření mateřských znamének. Mohli byste mi poradit kde bych se mohl objednat?. Děkuji
Odpověď

Znaménka

17.06.2015 Anonym |

 Dobrý den,

chtěla bych odstranit znaménka. Musím mít doporučení? A je potřeba se u Vás objednat nebo máte nějaké ordinační hodiny, kdy bych mohla přijít na konzultaci?
Odpověď

Léčba jizev

17.06.2015 Anonym |

 Dobrý den,

ráda bych se optala, zda by u vás byla možná léčba jizev laserem? Jsem 3 týdny po laparoskopické operaci a mám na břiše 4 malé jizvy. Chtěla bych se také optat na cenu za léčbu a kolikrát by bylo třeba léčbu podniknout, aby byla účinná?
Odpověď

Hemoroidy

17.06.2015 Anonym |

 Dobrý den,


Prosím chtěla bych vědět jaký je rozdíl v léčbě přístrojem Hemeron a léčba laserem?
Odpověď

Hemeroidy

10.06.2015 Anonym |

 Dobrý den,

mám na konečníku kožní výrůstky  dají se u Vás operovat? Jestli ano zajímá mne jak operace probíhá a jaký je pooperační stav (délka neschopnosti, bolesti při vyprazdňování, omezení ve sportu,...). Jaká je délka pro objednání a zda je nutná hospitalizace . Také mám hemeroidy, snad II. stupně a nevím zda je nutné je odstranit.Nyní jsem byla na kolonoskopii s normálním nálezem a hemeroidy jsou malé a klidné.
Odpověď

Piercing

20.05.2015 Anonym |

 Dobrý den,

dozvěděla jsem se, že je možnost si u Vás nechat píchnout náušnici do pupíku. Prosím, kolik by mě to stálo?
Odpověď

Korekce jizev

03.03.2015 Anonym |

 

Dobrý den,
podstoupil jsem u Vás pár drobných chirurgických zákroků (odstranění tukových bulek) a chtěl bych opravit jizvy, aby nebyly tolik vidět. Jaké jsou, prosím, možnosti ?
Odpověď

Bradavice

11.09.2013 Tereza Venclů |
Dobrý den, mám už dlouho bradavice na chodidle a dostala jsem mastičku a byla jsem už několikrát na vypalování dusíkem, ale nic nepomohlo. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli by bradavice vyříznout? Poradíte mi, prosím. Děkuji
Odpověď

hemeroidy

04.08.2013 MARIE KOLOMÁ |
Dobrý den. Mám dotaz ohledně hemeroidů. Já se s nimi potýkám 13 let od porodu - mám i hemeroidy zevní - nejspíše mě čeká operace. Chci se zeptat - problémy s hemeroidy mají nejspíše i mí synové ( 17 a 12 let) - svědění končníku, bolest, starší syn má diagnostikovánu na konečníku chronickou ragádu, která mu mokvá, nepatrně ragáda krvácí při stolici.. Nejsou tyto problémy u dětí předčasné? Děti mají obavu ( ale i já ) z vyšetření - já s tímto problémem navštěvuji pouze svoji praktickou lékařku - musí v každém případě vyšetření obnášet také vyšetření na kolonoskopii? Z tohoto máme právě já i děti obavu...Vím ale, že u dětí bych tento problém řešit měla co nejdříve.Ještě prosím za sdělení, jakým způsobem probíhá operace hemeroidů - myslím v mém případě, když jsou již zevní, cca vel. třešně.Děkuji Vám za odpověď.
Odpověď

Vyhlazení jizev

07.07.2010 Lexuan |
Dobrý den, trpím kožní nemocí keratosis pilaris už od svých 16let. Začalo se to rozšiřovat i na dolní končetiny. Dodnes jsem nevěděla, co to je. Rozškrábávala jsem to a zanechaly mi tam drobne jizvicky (po celém lýtku, nad kotníkem, na stehnech). Potrebovala bych poradit, jak je mám co nejúčinněji odstranit. Děkuji za odpoved.
Odpověď

Přidat dotaz do poradny

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

 


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing