Upravit stránku
Vážení návštěvníci v poradně se můžete zeptat na Váš problém, který Vás tíží. Pro dotaz můžete využít formuláře nebo si prohlédnout již zodpovězené dotazy viz níže. Na Vaše dotazy odpovídají specialisté z oboru.

Rázová vlna

Dobrý den, mám asi zánět achilovy šlachy. Rehabilitace, ultrazvuk, opakované obstřiky nepřinesly výrazné zlepšení. Je možné se objednat na léčbu rázovou vlnou.

Znaménka

Dobrý den,

chtěla bych odstranit znaménka. Musím mít doporučení? A je potřeba se u Vás objednat nebo máte nějaké ordinační hodiny, kdy bych mohla přijít na konzultaci?

Léčba jizev

Dobrý den,

ráda bych se optala, zda by u vás byla možná léčba jizev laserem? Jsem 3 týdny po laparoskopické operaci a mám na břiše 4 malé jizvy. Chtěla bych se také optat na cenu za léčbu a kolikrát by bylo třeba léčbu podniknout, aby byla účinná?

Žlučník

Dobrý den,

už nějaký čas mam potíže ze žlučníkem. Obvodní lékař mi nechal zhotovit ultrazvuk žlučníku, kde se potvrdila přítomnost kamenů. Doslechla jsem se, že u Vás odstraňujete žlučník laparoskopicky. Jak bych s k Vám mohla objednat?

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti