Lenka Kabrhelová

Dobrý den, syn byl v březnu 2011 na zákroku - rozlepení předkožky. V  jednom místě se mu ale předkožka trochu znovu přichytila. Slyšela jsem, že existuje hormonální mast, která pomůže k uvolnění. Můžete mi prosím napsat, jak si tuto mast nechat předepsat, popř. jaké jsou podmínky objednání se ve Vaší ambulanci? Jsme ze Svitav, a nemáme příliš dobré zkušenosti s přístupem místní urologie k dětskému pacientovi (syn má nyní 6,5 let). Potřebujeme např. doporučení dětského lékaře? Velice Vám děkuji za odpověď.

Mast (kortikoidní) není v tomto případě indikována. Bude nutné chirurgické rozvolnění obou listů předkožky v místě nového "slepení". Stavte se v mé ambulanci, o chlapce se postarám. S pozdravem. L. Janeček
Prosím zavolejte si na naší recepci 465523133 nebo 465525554 a sestra Vás objedná na konzultaci a vyšetření na dětskou chirurgii k Dr.Janečkovi.

sestra Pobořilová

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti