Dagmar Zivnova

Dobry den, rada bych se zeptala na prubeh liposukce podbrisku. Dekuji za ochotu a preji hezky den. Dasa Z.

Dobrý den,

 cena je stanovena na základě konzultace s plastickým chirurgem, podle rozsahu zákroku cena za samostatnou plastiku podbřišku je 6500,- + 7000,- za celkovou anestezii z kosmetických důvodů. Postup je takový, že je nutné se nejdříve objednat na tel.: 465523133 ke konzultaci s plastickým chirurgem, kde se domluvíte na rozsahu a možnostech. Tato poradna je zpoplatněna částkou 500,-. Dále již jste v péči jednoho lékaře, který dle uvážení a rozsahu provádí případně zákrok na pracovišti v Hradci Králové (Sanus). Toto záleží na rozsahu plastických operací, které vyžadují vícedenní pobyt na lůžku. Na klinice Galen v Ústí nad Orlicí je klinikou jednodenní chirurgie (s pobytem max. 24 hod na lůžku po zákroku). Jizva po operaci zůstává, ale záleží na každém klientovi zda časem zmizí nebo je třeba podstoupit doplňující léčbu např. laserem (je to individuální, jak se komu jizvy hojí). Po operaci se nosí speciální prádlo. Detaily by Vám již řekl lékař v poradně.

S pozdravem

Skotálková Irena

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti