Alexandra Chaloupková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, uvažuji o modelaci povadlých prsů. Po dvou dětech to má snad každá žena. Mohli by jste mě zaslat nebo odkázat na nějaké konkrétnější informace. Jak dlouho trvá operace, kdy se odchází domu a jak dlouho trvá rekonvalescence. Dále by mě zajímalo, zda je teď vhodná doba operace. Myslím zda to není lepší spíš v zimních měsících a má-li to nějaká rizika, nebo omezení. Třeba co kdybych v následujících letech třeba měla ještě jedno miminko atd. Děkuji za osvětlení těchto dotazů. S pozdravem Alexandra Chaloupková

Dobrý den paní Chaloupková,

Pokud se rozhodnete řešit Váš problém, tak Vám musím nejprve upozornit, že po modelaci prsu se nedoporučuje těhotenství a s ním následně spojené kojení!

Objednejte se na telefonu 465 525554 nebo 465523133, na konzultaci v plastické chirurgii na Galenu v UO k prim.Pintérovi. Operace by se dělala v Sanusu v Hradci Králové. www.sanus.cz  Délka operace je 2 hodiny. Pobyt v Sanusu  by byl 3 dny. Rekonvalescence je 3-4 týdny. Je to kosmetická operace na kterou se nevztahuje pracovní neschopenka, pacienti to řeší dovolenou. Vhodnější doba operace je podzimní a zimní období. Momentální čekací doba na operaci je tři čtvrtě roku. Dále by jste měla vědět a počítat s tím, že jsou po operaci rozsáhlé jizvy. Cena operace je 24000 kč, celková anestezie 8000 kč, a pokoj na jeden den 800 kč.

     S pozdravem sestra Pobořilová

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti