Dobrý den,
mohli byste mi poskytnout informace o operaci očních víček ? 
Dobrý den,
nejprve by jste prošla poradnou plastické chirurgie, kde se lékař podívá  a vysvětlí vše kolem operace a stanovíte termín operace. Cena konzultace je 270 Kč. Operace horních víček je 8000 Kč a cena dolních víček je 8500 Kč. Nikdy neděláme horní a dolní zároveň. Z pravidla se udělají horní a pokud mají klienti zájem, tak dolní s odstupem času. Operace trvá cca hodinu. Provádí se v místní anestezii. Příprava před operací žádná není. Můžete se najíst , jen je nutné si zajistit odvoz, řidiče. Po operaci máte oči zalepené, ale tak, že normálně vidíte. Po operaci budete doma ledovat a odpočívat. Zakazují se předklony a fyzická zátěž. Doporučují se na zklidnění očí nosit sluneční brýle a pár dnů moc nekoukat na počítač a televizi. 
Telefonní čísla na recepci pro objednání jsou 465523133 nebo 465525554.

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti