Jaroslava Vašinová

Dobrý den. Prosím pěkně o radu, mám 3letého chlapečka, který mám zúženou předkožku. Ikdyž jsme od narození zkoušeli přetahovat, tak šla jen tak špička, dál jsme to silou zkoušet nechtěli. U naší dětské doktorky si na něj nenechá ani sáhnout, pouze při koupání to vždy jen zkusíme. Nevíte, měli bychom to řešit, nebo lze ještě počkat do nějakého věku, kdy to jde např. lépe dítěti vysvětlit? A jak to chodí u vás, když nejsme vašimi pacienty? Moc děkuji. S pozdravem JV.

Dobrý den,

doporučujeme navštívit co nejdříve dětského chirurga. Tuto záležitost je dobré řešit právě kolem 3 roku věku dítěte. Na našem pracovišti tyto zákroky provádí pan doktor Janeček (specialista v oboru dětské chirurgie).  Stačí se objednat na tel.: 465523133, kde Vám sestřičky nabídnou volný termín ke konzultaci s lékařem.

S pozdravem
Skotálková Irena

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti