Upravit stránku

Tříselná kýla

Dobrý den, prakticcký lékař mi diagnostikoval tříselnou kýlu. Dostal jsme poukaz na vyšetření. Mohl bych si u Vás domluvit toto vyšetření a případnou operaci a kdy by to bylo možné. Děkuji 

Znaménka

Dobrý den,

chtěla bych odstranit znaménka. Musím mít doporučení? A je potřeba se u Vás objednat nebo máte nějaké ordinační hodiny, kdy bych mohla přijít na konzultaci?

Léčba jizev

Dobrý den,

ráda bych se optala, zda by u vás byla možná léčba jizev laserem? Jsem 3 týdny po laparoskopické operaci a mám na břiše 4 malé jizvy. Chtěla bych se také optat na cenu za léčbu a kolikrát by bylo třeba léčbu podniknout, aby byla účinná?

Žlučník

Dobrý den,

už nějaký čas mam potíže ze žlučníkem. Obvodní lékař mi nechal zhotovit ultrazvuk žlučníku, kde se potvrdila přítomnost kamenů. Doslechla jsem se, že u Vás odstraňujete žlučník laparoskopicky. Jak bych s k Vám mohla objednat?

Pupeční kýla

Miroslav Svoboda

Dobry den. Mam na vas velikou prosbičku,sem 28lety kluk,mojim nejvetsim konickem je kulturistika a zvedani velkych zavazi az 170kg.Trosku sme se s kamaradem predvadeli,zvednul sem ho do naruci a udelal sem si asi pupečni kýlu,protoze ma 100kg a musel sem udelat nejaky blby pohyb,protoze v posilovne se chranim vzperacskym pasem a nikdy se mi nic takového nestalo. Ulelala se mi na pupiku takova bulka a když se najim,nebo něco těžšího zvednu tak citim do ty bulky najednou takovy tlak.Ted se bojim,ze po operaci nebudu uz moci nikdy takhle vysoce sportovat a zvedat tezke vahy.Vas prosim,jak je to po operaci s rekonvalescenci a jestli se pak muzu vrátit do bezneho života plného sportu. Predem mnohokrat dekuji za odpověď.

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
Nahoru