Křečové žíly (varixy) patří mezi rozšířená onemocnění, v současné době postihuje prakticky 50% populace. Není to jen vada kosmetická, ale může způsobovat zdravotní problémy. Operace křečových žil je v současné době častým operačním výkonem. V posledních letech se velmi rozvinula technika a s tím i způsoby operačního řešení. Veškeré operace křečových žil provádíme ambulantním způsobem v rámci jednodenní chirurgie. Klasickou operací se křečové žíly léčí chirurgickým zákrokem (stripingem), při kterém se žíla nařízne v tříslech a u kotníků a speciálním lankem se vytrhává z končetiny. Klasická operace je hrazena zdravotními pojišťovnami.

Metodou volby oproti klasické operaci jsou endovaskulární operace křečových žil, které jsou naprostou novinkou mezi operačními metodami při jejich odstraňování. Jejichž výhodou je minimálně invazivní zákrok, který je zároveň šetrný, účinný a bezpečný. Hlavní výhodou je však rychlá rekonvalescence a nižší úroveň pooperačních potíží.

Na naší klinice provádíme tyto:

Miniinvazivní operace křečových žil metodou RFITT

Miniinvazivní operace křečových žil laserovou metodou -  Elves

 

 

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti