Všechny výkony jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění (VZP 111, ZPMV 211, ČPZP 205, OZP 207, VOZP 201) včetně narkózy.V poslední době pacienty nejvíce zajímá, lze-li jejich operaci provést LAPAROSKOPICKY, protože slyšeli, že je tato metoda šetrná a rychlá a že se jde po tomto typu operace brzy domů a také je pooperační hojení rychlejší. Laparoskopické (a obecně endoskopické) výkony řadíme mezi takzvané miniinvazivní chirurgické výkony jejichž hlavní výhodou je, že se jedná o operace bez chirurgického řezu a tedy bez následných jizev. Tyto výkony již neodmyslitelně patří k moderní chirurgii a pokud je to možné dává se vždy přednost výkonům laparoskopickým. Pokud vás čeká třeba operace žlučníku, kýly, slepého střeva (apendixu), neváhejte se na ambulanci zeptat půjde-li vaše operace provést laparoskopicky. V této souvislosti je potřeba přihlédnou také k tomu, že veškeré laparoskopické operace musí být provedeny v celkové narkóze, takže důležitou roli hraje Váš celkový zdravotní stav.

Většina zákroků vyžaduje nejvýše 24 hodinový pobyt na lůžku našeho zdravotnického zařízení.

Všechny výkony jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění (VZP 111, ZPMV 211, ČPZP 205, OZP 207, VOZP 201) včetně narkózy.

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti