Dvacátý čtvrtý rekondiční pobyt ,, Klubu stomiků UO,, Galen 2019

V letošním roce se již tradičně uskutečnil rekondiční pobyt stomiků první týdnu v září v městečku Rokytnice v Orlických horách, které je branou Orlických hor.

Byl to týden pohody a přátelství v rodinném penzionu ,,Rampušák,,.  Domácí strava byla výborná. Všem  moc chutnalo. Přivítali jsme i nové členy, kteří se ihned zapojili do oblíbených rekondičních aktivit, pod vedením stomasestry a předsedkyně klubu H. Škrabánkové a RHB sestry M. Saňákové.

Ranní cvičení a ruční práce jsou oblíbenou zábavou mezi procházkami a výlety.
Ušili jsme veselé žabičky z filcu, vytvořili třpytivé vánoční hvězdy pro radost.
Malování Mandal se všichni věnovali s chutí.

Navštívili nás zástupci firem, kteří vyrábí stomické pomůcky, seznámili nás s novými produkty a moderními trendy v ošetřování stomie. Stomici měli možnost získat vzorky nových pomůcek a čile diskutovali.

Navštívili jsme zámek a muzeum ,, Sýpka ,, v Rokytnici, a také mini ZOO u hotelu Rokytenka. Viděli jsme výrobu svíček s možností nakoupení za dobrou cenu. Podívali jsme se do chráněné dílny v Neratově, kde tkají koberečky. Všechny uchvátil Neratovský  kostel s prosklenou střechou i krásná příroda u Zemské brány. 

Také jsme se podívali  do města Letohrad do muzea řemesel a protože bylo krásné počasí zastavili jsme se na Pastvinské přehradě.

 V příštím roce budou jubilejní dvacáté páté rekondice,, Klubu stomiků UO,,. Přijďte mezi nás a staňte  se také členem klubu stomiků.

Informace najdete na internetových stránkách CHS Galen UO. 

Děkujeme všem, kteří nám pomohli rekondiční pobyt uskutečnit a těšíme se na jubilejní dvacáté páté rekondice 2020.

Za "Klub stomiků UO Galen"

stomasestra a předsedkyně klubu
H. Škrabánková

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti