Byla mi doporučena operaci křečových žil, trpím bolestmi. 

Na vašich stránkách jsem se dočetla, že provádíte šetrnější operaci laserem, která méně bolí a urychluje rekonvalecenci. Jaká je cena zákroku. Pak by mě zajímalo, jak operace probíhá. Jestli je nutná celková anestezie a hospitalizace? Touto metodou se operuje jedna noha a později druhá nebo se dělají obě najednou?
Dobrý den,
postup by byl následující. Měla by jste se objednat na konzultaci do naší cévní poradny. Poradnu nemáme červenec a srpen. Sebou si přineste zhotovený ultrazvuk žil. Pokud budete vhodným pacientm  pro operaci metodou RFITT, domluví se termín. Operace je ambulantní, což znamená, že pacient přijede na stanovenou hodinu a po cca 3 hodinách je propuštěn domů. Operace je prováděna v celkové anestezii. Celou operaci hradí zdravotní pojišťovna, pacient si hradí jednorázovou sondu za 8500 Kč, kterou se operace provádí. Jelikož nejsme nemocnice, ale ambulantní zařízení, operujeme pouze jednu nohu a z odstupem času druhou. 8500 Kč je za jednu končetinu. Telefonní čísla na recepci pro objednání konzultace jsou 465523133 nebo 465525554.

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti