Skleroterapie - žilky

Dobrý den,
Na levém lýtku jsem měla křečové žíly, které byly před 2 roky chirurgicky odstraněny. Opět mi začínají promodrávat okolní žilky a začínají opět vystupovat křečové žíly. Pokud by sklerotizace nebyla hrazena ze zdravotnického pojišťení, kolik by stála jedna návštěva?
Děkuji.

Křešové žíly

Byla mi doporučena operaci křečových žil, trpím bolestmi. 

Na vašich stránkách jsem se dočetla, že provádíte šetrnější operaci laserem, která méně bolí a urychluje rekonvalecenci. Jaká je cena zákroku. Pak by mě zajímalo, jak operace probíhá. Jestli je nutná celková anestezie a hospitalizace? Touto metodou se operuje jedna noha a později druhá nebo se dělají obě najednou?

Doporučení

Lenka Šrajerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nutné doporučení obvodního lékaře k návštěvě cévní chirurgie.Jedná se o konzultaci rozšířených žilek na dolních končetinách.Děkuji za odpověď. L.Šrajerová

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti