Dobrý den,

moje sedmnáctiletá dcera má po těle několik znamének. Některé se mi zdají,že rostou. Ráda bych ji je dala odstranit, ale ona se strašně boji. Bylo by možné zákrok udělat pod narkózou????

Dobrý den,

nejprve si dcera musí zajít ke kožnímu lékaři, který stanoví, jaká znaménka máme odstranit. Až bude mít doporučení, může se stavit ukázat denně PO-PÁ od 8-11.30 hodin. Odstranit znaménka v narkóze není problém, jen si dcera musí uvědomit, že je to zbytečná zátěž. V ordinaci ji dáme dokumentaci k výkonu a předoperační vyšetření, které ji zhotoví praktický lékař a poučíme dceru jak přijde na výkon připravená. Po operaci si ji odvezete asi cca po 3 hodinách domů. Doma si musíte zajistit dohled, aby dcera nezůstala sama. Více při konzultaci.

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti