Znaménka

Dobrý den,

chtěla bych odstranit znaménka. Musím mít doporučení? A je potřeba se u Vás objednat nebo máte nějaké ordinační hodiny, kdy bych mohla přijít na konzultaci?

Léčba jizev

Dobrý den,

ráda bych se optala, zda by u vás byla možná léčba jizev laserem? Jsem 3 týdny po laparoskopické operaci a mám na břiše 4 malé jizvy. Chtěla bych se také optat na cenu za léčbu a kolikrát by bylo třeba léčbu podniknout, aby byla účinná?

Žlučník

Dobrý den,

už nějaký čas mam potíže ze žlučníkem. Obvodní lékař mi nechal zhotovit ultrazvuk žlučníku, kde se potvrdila přítomnost kamenů. Doslechla jsem se, že u Vás odstraňujete žlučník laparoskopicky. Jak bych s k Vám mohla objednat?

Pupeční kýla

Miroslav Svoboda

Dobry den. Mam na vas velikou prosbičku,sem 28lety kluk,mojim nejvetsim konickem je kulturistika a zvedani velkych zavazi az 170kg.Trosku sme se s kamaradem predvadeli,zvednul sem ho do naruci a udelal sem si asi pupečni kýlu,protoze ma 100kg a musel sem udelat nejaky blby pohyb,protoze v posilovne se chranim vzperacskym pasem a nikdy se mi nic takového nestalo. Ulelala se mi na pupiku takova bulka a když se najim,nebo něco těžšího zvednu tak citim do ty bulky najednou takovy tlak.Ted se bojim,ze po operaci nebudu uz moci nikdy takhle vysoce sportovat a zvedat tezke vahy.Vas prosim,jak je to po operaci s rekonvalescenci a jestli se pak muzu vrátit do bezneho života plného sportu. Predem mnohokrat dekuji za odpověď.

Tříselná kýla

Petr Příbramský

Prosím o konzultaci k řešení problému tříselné kýly. Bydlím v městě Olomouci a jsem schopen a ochoten normálně si dojet do UO na konzultaci s řešením mého problému. Prosím o termín k možné návštěvě ve vašem zdravotním zařízení. Děkuji za odpověď. V Olomouci dne 14.01.2014 Petr Příbramský

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti