Dobrý den, trpím kožní nemocí keratosis pilaris už od svých 16let. Začalo se to rozšiřovat i na dolní končetiny. Dodnes jsem nevěděla, co to je. Rozškrábávala jsem to a zanechaly mi tam drobne jizvicky (po celém lýtku, nad kotníkem, na stehnech). Potrebovala bych poradit, jak je mám co nejúčinněji odstranit. Děkuji za odpoved.

Dobrý den, možností odstranění jizviček je několik od operačního řešení přes silikonové plátky až k laserovému ošetření jizev. Jaký typ léčby byl vhodný pro Vás může lékař posoudit až na základě lékařké prohlídky. Pokud máte zájem, tak je možné se objednat k nám na konzultaci s plastickým chirurgem, který by Vám doporučil další možný postup. Telefon pro objednání je: +420 465 523 133.

Hezký den

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti