Hemeroidy

Dobrý den,

mám na konečníku kožní výrůstky  dají se u Vás operovat? Jestli ano zajímá mne jak operace probíhá a jaký je pooperační stav (délka neschopnosti, bolesti při vyprazdňování, omezení ve sportu,...). Jaká je délka pro objednání a zda je nutná hospitalizace . Také mám hemeroidy, snad II. stupně a nevím zda je nutné je odstranit.Nyní jsem byla na kolonoskopii s normálním nálezem a hemeroidy jsou malé a klidné.

Korekce jizev

Dobrý den,

podstoupil jsem u Vás pár drobných chirurgických zákroků (odstranění tukových bulek) a chtěl bych opravit jizvy, aby nebyly tolik vidět. Jaké jsou, prosím, možnosti ?

Bradavice

Tereza Venclů

Dobrý den, mám už dlouho bradavice na chodidle a dostala jsem mastičku a byla jsem už několikrát na vypalování dusíkem, ale nic nepomohlo. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli by bradavice vyříznout? Poradíte mi, prosím. Děkuji

Hemeroidy

Marie Kolomá

Dobrý den. Mám dotaz ohledně hemeroidů. Já se s nimi potýkám 13 let od porodu - mám i hemeroidy zevní - nejspíše mě čeká operace. Chci se zeptat - problémy s hemeroidy mají nejspíše i mí synové ( 17 a 12 let) - svědění končníku, bolest, starší syn má diagnostikovánu na konečníku chronickou ragádu, která mu mokvá, nepatrně ragáda krvácí při stolici.. Nejsou tyto problémy u dětí předčasné? Děti mají obavu ( ale i já ) z vyšetření - já s tímto problémem navštěvuji pouze svoji praktickou lékařku - musí v každém případě vyšetření obnášet také vyšetření na kolonoskopii? Z tohoto máme právě já i děti obavu...Vím ale, že u dětí bych tento problém řešit měla co nejdříve.Ještě prosím za sdělení, jakým způsobem probíhá operace hemeroidů - myslím v mém případě, když jsou již zevní, cca vel. třešně.Děkuji Vám za odpověď.

Odstranění pihy v obličeji

Dobrý večer chci se zeptat, spíše radu.Mám v obličeji flek prý to není jizva, ale pigment.Mě to dost vadí. Dá se to nějak odstranit? Teď jsem se dívala na váš ceník. Nešlo by to vybrousit nebo odstranit s přiložením silikonového plátku? A kolik by to stálo? Moc děkuji.

Vyhlazení jizev

Dobrý den, trpím kožní nemocí keratosis pilaris už od svých 16let. Začalo se to rozšiřovat i na dolní končetiny. Dodnes jsem nevěděla, co to je. Rozškrábávala jsem to a zanechaly mi tam drobne jizvicky (po celém lýtku, nad kotníkem, na stehnech). Potrebovala bych poradit, jak je mám co nejúčinněji odstranit. Děkuji za odpoved.

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti