25 JUBILEJNÍ REKONDIČNÍ POBYT ,,KLUBU STOMIKŮ,, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - GALEN

Pobyt se uskutečnil ve městě Šumperk, které je branou do Jeseníků na řece Desná.
V hotelu Koruna jsme byli ubytovaní od 29.8. - 5.9.2020. Strava i ubytování bylo výborné. Počasí nám přálo. Ranní rozcvičky jsme absolvovali jen v tričku.

Poznali jsme historické centrum Šumperka, kterému se říká "Malá Vídeň". Navštívili jsme lázně Jeseník, zámek a muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách, skanzen v Rapotíně, muzeum silnic ve Vikýřovicích. Nejkrásnější byl výlet na ,,Vodní dílo Dlouhé Stráně,, v Jeseníkách. Tam jsme si prohlédli elektrárnu v podzemí, dolní a horní nádrž kam nás vyvezl mikrobus. Počasí umožnilo krásné výhledy na Praděd, Petrovi kameny a celé Jeseníky.

Tradičně jsme se dopoledne věnovali oblíbeným ručním pracím. Vyrobili jsme obrázky z barevných papírů, vystříhali a složili papírové labutě a také si navlékli náramky z dřevěných korálků.

Navštívili nás i zástupci firem, které vyrábí stomické pomůcky a seznámili nás s novými výrobky a ošetřovatelskými postupy. Stomici dostali vzorky k vyzkoušení. 

To vše přispělo k dobré náladě a v dnešní nelehké době si všichni tento týden pohody a přátelství užili. Domů jsme se vrátili  ve zdraví.

Staňte se i vy členem,, Klubu stomiků,,  UO - Galen - přijďte mezi nás.

Za Klub stomiků Ústí nad Orlicí
Hana Škrabánková
stomasestra a předsedkyně klubu

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti