Rázová vlna

Dobrý den, mám asi zánět achilovy šlachy. Rehabilitace, ultrazvuk, opakované obstřiky nepřinesly výrazné zlepšení. Je možné se objednat na léčbu rázovou vlnou.

Karpální tunel

Dobrý den,prosím o informaci kdo provádí operace karpálního tunelu,jestli to musí být neurolog nebo ortoped.A kdo provádí tyto operace u vás na Galenu. Platí se zuto opraci?

Vbočený palec

Hana Marešová

Můžete mi prosím poradit, jak postupovat ? Mám vbočené palce na obou nohách, na právé je stav horší, ukazováček mám "kladívkový ". Je nutné zajistit si doporučení od praktického lékaře ? děkuji Vám za informace

Artroskopie kolene

Dobrý den, při sportu jsem si poranil koleno, které je oteklé a bolí. Bylo mi doporučeno artroskopické vyšetření. Provádíte ho u Vás na Galenu a jaký je postup, cena?

Ortopedická ambulance v Lanškrouně

Zdenka Pařilová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat,zda na Vašem pracovišti v Lanškouně je ortopedická ambulance,potřebovala bych se objednat ke konzultaci ohledně problému s haluxem,spádově to z místa bydliště mám do Lanškrouna blíže. Prosím o kontaktní t.číslo a na koho se mohu s problémem obrátit. Děkuji a přeji pěkný den.

Artroskopie

Dmitry Prokofyev

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kolik by přibližně stála operace křížových vazů v koleni pro samoplátce , který není z Evropské unie ? Děkuji .

Tenisový loket

Kamila Slavíková

Přeji hezký den,mám problém s tenisovým loktem,již po několikáté mě byla vpravena injekce,která vždy pomohla zhruba po dobu 3-4 měsíců.Bylo by možné se nechat u Vás odoperovat a pokud ano,na kolik by mě tato operace přišla?A je nutné hospitalizace?Děkuji mnohokrát S.K.

Chronické problémy se šlachou zápěst

Dobrý den, už rok mám velké problémy se šlachou zápěstí pravé ruky. Důvodem bylo ohnutí ruky ve spánku a následné frekventované používání počítače. Začalo to bolestí ruky v zápěstí při ohnutí a divným pálivým pocitem při námaze šlachy (Používání počítačové myši). U doktorů jsem byl nespočetněkrát, při prohmatu mi nic nenašli a předepisovali mi většinou ibuprofen a masti jako Voltaren Emulgel, ale otok jsem nikdy na tom místě neměl. Později jsem dostal ortézu na 2 týdny, tu jsem poctivě nosil a ani jednou nesundal. Ještě 6 týdnů po jejím sundání jsem s rukou vůbec nic nedělal a nechal ji odpočívat, jak poradil lékař. Bolest při ohybu zápěstí sice zmizela, ale zápěstí bolelo při jakékoliv fyzicky náročnější činnosti. Rozhodl jsem se tedy takové činnosti( Otevirání dveří, otevírání PET lahví apod.) dlouhodobě přidělit levé ruce. Jelikož pracuji s počítačem, strávím na něm přibližně 8 hodin denně. 10 měsíců jsem tedy s pravou rukou pouze ovládal myš počítače a psal na klávesnici. Žádné problémy jsem neměl (I když jakákoliv namáhavá činnost by mě asi zabolela). Byl to už rok od začátku potíží, tak jsem zkusil ruku trochu více namáhat. Bohužel, po krátkém přenosu asi 3kilogramové tašky se mi vrátily rok staré problémy a zápěstí mě při jakékoliv námaze pálivě bolí. Všichni lékaři mi opět předepisují ibuprofen, ale ten mi vůbec nepomáhá. Předepisují mi také odpočinek, ale ruka je po tom roce už velice zesláblá, a nechci aby na tom byla ještě hůře. Je pro mě zde nějaké řešení? At už chirurgické, či jakékoli jiné. Předem děkuji za odpověď.

Přidat dotaz do poradny

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
    Vaše dotazy budou v případě vašeho souhlasu vždy zveřejněny anonymně! Tímto zveřejněním můžete pomoci dalším v řešení obdobného problému.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti