Ambulantní operace dětí

U dětských pacientů je nutno dbát u bolestivých zákroků na odstranění stresujících situací. Důvodem je to, aby příští ošetření u jakéhokoliv lékaře proběhlo při dostatečné spolupráci dítěte a nikoliv v obavách z očekávání bolesti. Zajištění těchto podmínek odstraní stres i u rodičů. I banální bolestivé zákroky by z výše uvedených důvodů měly být prováděny v narkóze a nikoliv místním umrtvení. Stresující je u dítěte i strach z injekce.Na naší klinice zajišťujeme podmínky proto aby dítě až do chvíle uložení na operační sál bylo v přítomnosti rodiče. Stejně tak umožníme rodičům aby ihned po probuzení dítěte na dospávací jednotce bylo s nimi opět v kontaktu. Dobu vlastního pobytu ve zdravotnickém zařízení zkracujeme na potřebné minimum. Většina zákroků vyžaduje jen několikahodinový pobyt na lůžku našeho zdravotnického zařízení.

V tomto režimu je v našem zdravotnickém zařízení možno provádět bezbolestně jak plánovaná ošetření, tak neplánovaná – akutní ošetření dětí v narkóze. Jedná se o ošetření z oborů jako: kožní, zubní, urologie, ortopedie. Z úrazové chirurgie naše pracoviště umožňuje zejména u dětí bezbolestné napravení zlomenin v krátkodobé narkóze, dále například převazy spálenin i jiná bolestivá ošetření lépe proveditelná bez traumatizujícího zážitku v narkóze.

Všechny výkony jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění včetně narkózy.

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing