Plastická chirurgie

Jste v sekci plastická chirurgie

Liposukce

Je metoda k modelování tělesných proporcí odsáváním podkožního tuku. Liposukce neléčí obezitu, ale pomáhá pacientům s nahromaděním tukových buněk na určitých místech těla.

Zvětšení prsou

Účelem operace (augmentace) je zvětšení příliš malé prsní žlázy. Kosmetického efektu je dosaženo implantací osvědčených silikonových vložek renomovaných výrobců.

Operace očních víček

Klasická operační metoda plastické chirurgie k odstranění ochablých váčků kolem očí. Je možno provést operaci očních víček samostatně na horních či dolních víčkách nebo zákrok ...

Facelift

Klasická operační metoda, jejímž účelem je vyhlazení obličeje a omlazení vzhledu.
Face-lift může být prováděn u žen i mužů. Nejčastější věková skupina je 50-60 let.

Operace odstálých uší

Odstálé boltce patří mezi nejčastější kosmetické vady. Cílem operace je snaha docílit zcela přirozeného vzhledu boltce. Zákrok se provádí u dospělých v místním znecitlivění, u dětí v narkóze.

Ostatní operace

Odstraňování vrásek obličeje, vrásky čela - nejmodernější endoskopickou metodou, operace gynekomastie, odstraňovaní xanthelesmat, zvětšovací operace rtů, operace nosu, převislé břicho, pexe a modelace prsů, zmenšení prsů ...

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing