Cévní chirurgie

Jste v sekci cévní chirurgie

Křečové žíly - operace

Křečové žíly (varixy) patří mezi rozšířená onemocnění, v současné době postihuje prakticky 50% populace. Není to jen vada kosmetická, ale může způsobovat zdravotní problémy.

Skleroterapie

Menší červené či promodralé žilky o průměru 1–4 mm likvidujeme sklerotizací. Jde o ambulantní zákrok, který nevyžaduje narkózu ani místní znecitlivění.

Operace křečových žil laserem

Metodou volby oproti klasické operaci jsou endovaskulární operace křečových žil, které jsou naprostou novinkou mezi operačními metodami při jejich odstraňování. Jedná se o minimálně invazivní způsob léčby varixů (křečových žil).

Bércové vředy - léčba

Bércový vřed je závažným onemocněním žil dolních končetin, velmi často komplikací neléčených křečových žil (varixů). Vřed je charakterizován ztrátou kožního krytu a hlubokou chronickou ránou.

Zánět žil - léčba

Zánět žil je onemocnění, při němž dochází ke zpomalení žilního odtoku, poškození žilní stěny nebo vzniku krevních sraženin. Postiženy bývají nejčastěji dolní končetiny, zvláště pokud je člověk upoután několik dní na lůžku.

Ostatní operace

Operace spojené s řešením metličkovitě rozšířených žil a to kdekoliv na těle, jsou samostatnou kapitolo a jsou popsány v rámci sekce obecné chirurgie - ostatní operace. Viz. odstraňování rozšířených žilek v obličeji

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing