Laparoskopická operace (operace videotechnikou bez operačního řezu)

V poslední době pacienty nejvíce zajímá, lze-li jejich operaci provést LAPAROSKOPICKY, protože slyšeli, že je tato metoda šetrná a rychlá a že se jde po tomto typu operace brzy domů a také je pooperační hojení rychlejší. Laparoskopické (a obecně endoskopické) výkony řadíme mezi takzvané miniinvazivní chirurgické výkony jejichž hlavní výhodou je, že se jedná o operace bez chirurgického řezu a tedy bez následných jizev. Tyto výkony již neodmyslitelně patří k moderní chirurgii a pokud je to možné dává se vždy přednost výkonům laparoskopickým. Pokud vás čeká třeba operace žlučníku, kýly, slepého střeva (apendixu), neváhejte se na ambulanci zeptat půjde-li vaše operace provést laparoskopicky. V této souvislosti je potřeba přihlédnou také k tomu, že veškeré laparoskopické operace musí být provedeny v celkové narkóze, takže důležitou roli hraje Váš celkový zdravotní stav.

Většina zákroků vyžaduje nejvýše 24 hodinový pobyt na lůžku našeho zdravotnického zařízení.

Všechny výkony jsou plně hrazeny ze zdravotního pojištění včetně narkózy.

Zeptejte se nás

Nenašli jste informace, které hledáte. Zeptejte se nás. Použít můžete níže uvedený formulář nebo se zeptat v sekci E-poradna.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Rychlý kontakt

CHS GALEN

Smetanova 1390
562 01  Ústí nad Orlicí

Telefon: +420 465 523 133
E-mail:© 2018, CHS GALEN – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing